Novinky

„Chytré víčko“ a aplikace „Můj motor“

Firma PERKINS, která slaví 85 let od svého založení, uvedla jako prvá na světě do výroby nízkonákladové telematické zařízení – víčko nalévání oleje Perkins® SmartCap. Toto „Chytré víčko“ může být použito na mechanických i elektronických motorech, ať již provozovaných, tak i nově dodávaných.

„Chytré víčko“ je navrženo jako náhrada standardního víčka nalévacího otvoru motorového oleje. Jedná se o nízkonákladové vysílací zařízení, které umožňuje koncovému uživateli propojit jeho chytrý telefon (nebo jiné mobilní spojovací zařízení) s jeho motorem za použití volně dostupné aplikace Perkins® My Engine. Víčko monitoruje chod motoru a zasílá data přímo do aplikace Perkins® My Engine. Tuto aplikace lze získat zdarma na Apple Store i Google Store.

Pokud se víčko Perkins® SmartCap spojí s aplikací Perkins® My Engine, získá koncový uživatel aktuální a užitečné informace včetně:

chytré víčko

Nízkonákladová telemetrika Perkins® SmartCap může být zaměněno během minuty jak na mechanických tak i na elektronických motorech a sleduje nepřetržitě provoz motoru.

Náklady (očekávaná cena Perkins® SmartCap nepřekročí 5000 Kč bez DPH) pro uživatele na používání tematiky PERKINS budou pouze jednorázové, Perkins® SmartCap bude k dispozici pro uživatele prostřednictnvím distributorů Perkins v druhé polovině letošního roku. Více informací a možnost stažení aplikace Perkins® My Engine naleznete také na adrese https://www.perkins.com/myengine informační video je na adrese https://youtu.be/zmMzBkyCTQM

Nová řada Perkins® Syncro

Perkins Syncro

Nová řada Perkins® Syncro sestává z motorů o objemu 2,8 a 3,6 litru a je navržena, aby byla úspěšná dnes – i zítra. Nabízí výjimečný výkon při kompaktní velikosti, je navržena tak, aby mohla být zabudována do nyní vyráběných strojů i do jejich příštích generací. Tato řada splňuje současné i budoucí emisní předpisy včetně EU stupeň V tak, jak je předpokládán nyní. Má dobré předpoklady pro použití v nových strojích tak, jak se technologicky vyvíjejí.

Tato nová řada motorů PERKINS s objemem 2,8 a 3,6 litru je konstruována tak, aby poskytovala robustní a použitelný výkonové řešení pro kompaktní stavební, zemědělské a průmyslové aplikace.

Motor nabízí finálnímu výrobci pružnost v dosažení různých emisních limitů – včetně stupně V při zachování společného provedení stroje. Finální výrobce tak bude moci dodávat do různých teritorií aniž by musel provádět kompletně jiné zástavby motoru, tím ušetří jak čas tak peníze.

PERKINS WUXI

Pohled do továrny PERKINS WUXI, kde se vyrábějí motory Serie 400 hlavně pro asijské trhy a motory Serie 1100 pro oblast s nižšími požadavky na emise: